News

News zdjęcie id 192

Sukces młodych zapaśniczek!

24.04.2018

W rozegranym w minionym tygodniu w Janowie Lubelskim w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodziczek w zapasach bardzo dobrze spisały się dziewczęta z Moszczenicy.  W rywalizacji 30 klubów z całej Polski zdobyły II miejsce.

Świetnie spisała się w swoim debiucie w grupie młodziczek Kinga Jaroniek zdobywając srebrny medal w wadze 39 kg. Jej starsza siostra Wiktoria zdobyła brązowy medal w wadze 42 kg. Świetnie zadebiutowała na ogólnopolskich matach również kolejna reprezentantka z Moszczenicy - Wiktoria Badek która na podium w kategorii 66 kg odebrała brązowy medal. Punktowane miejsca zajęły Czapla Julia oraz Hejniak Kinga. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!